راهنمای کارشناس

mob

پنل ویژه مشاور، اپلیکیشن اندروید هاسپیتل

در اپلیکیشن هاسپیتل، یک بخش به عنوان پنل مشاور وجود دارد که توسط این پنل می‌توانید ساعات کاری خود را در هر لحظه مدیریت کنید و در صورت لزوم خود را موقتاً از دسترس خارج سازید. همچنین می‌توانید فهرست تماس‌های خود را به همراه موجودی صورت‌حسابتان به صورت روزانه چک کنید. تماس‌های از دست رفته خود را مدیریت کنید، و کاربرانی که با شما تماس داشته‌اند را فالوآپ کنید.


visitcard

کارت ویزیت من

هاسپیتل برای شما یک کارت ویزیت الکترونیکی طراحی کرده است که می‌ةوانید به آن دسترسی داشته باشید
با وارد شدن به پنل کاربری خود، از طریق منوی پنل روی گزینه (کارت ویزیت من) کلیک کنید و کارت خود را مشاهده نماییدُ دانلود کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
ورود به پنل کارشناس
در این طراحی نام و عنوان شما در روی کارت و QR کد لینک مستقیم پروفایل شما در هاسپیتل، بر پشت کارت قرار می‌گیرد.
طراحی و ابعاد این کارت مناسب چاپ است. بنابراین در صورت تمایل برای چاپ کارت ویزیت شخصی خود می‌توانید تصاویر پشت و روی کارت را از صفحه (کارت ویزیت من) دانلود نموده و چاپ کنید.
در نظر داشته باشید شما با ویرایش پروفایل خود در قسمت «عنوان روی کارت ویزیت» می‌توانید عنوان خود را در کارت ویزیت ویرایش نمایید.

share

اشتراگ گذاری کارت ویزیت در شبکه‌های اجتماعی

با وارد شدن به پنل کارشناس خود، از طریق منوی پنل روی گزینه (کارت ویزیت من) کلیک کنید وکارت ویزیت خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
ورود به پنل کارشناس
با استفاده از لینک‌های قرار داده شده در صفحه‌ کارت ویزیت من، می‌توانید کارت خود را با دوستان و گروه‌های خود در تلگرام، لینکدین فیسبوک، توییتر و گوگل‌پلاس به اشتراک بگذارید.

اشتراگ گذاری پروفایل در شبکه اجتماعی

می‌توانید لینک مستقیم پروفایل خود را نیز برای بالا بردن میزان محبوبیت و تماس‌، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا حتی در شبکه‌های پر طرفدار مثل اینستاگرام برای خود تبلیغ نمایید .

mali

لیست حساب های بانکی

با وارد شدن به پنل کارشناس خود، از طریق منوی پنل روی گزینه امور مالی کلیک کنید و لیست حساب های بانکی را انتخاب کنید.
ورود به پنل کارشناس
در این صفحه لیست حساب های بانکی ثبت شده توسط شما در هاسپیتل قابل مشاهده است.
جهت ویرایش حساب های از پیش ثبت شده روی ویرایش حساب بانکی کلیک کنید و اطلاعات حساب را ویرایش کنید. لطفا حتما شماره شبای خود را نیز وارد نمایید.
برای افزودن حساب بانکی جدید روی افزودن حساب بانکی + کلیک کنید.

صورتحساب

با وارد شدن به پنل کارشناس خود، از طریق منوی پنل روی گزینه امور مالی کلیک کنید و صورتحساب ها را انتخاب کنید.
در این صفحه لیست تراکنش ها و تسویه حساب های شما قابل مشاهده است.
می توانید به جستجو و بررسی در آنها بپردازید.

call-log (1)

بررسی تماس های دریافتی

با وارد شدن به پنل کارشناس خود ، از طریق منوی پنل روی گزینه ( گزارش) کلیک کنید وتماس ها را انتخاب کنید.
ورود به پنل کارشناس
در این صفحه شما می توانید گزارش کاملی از تماس های برقرار شده با شما از هاسپیتل را مشاهده کنید.

time (1)

ویرایش ساعات کاری

به پنل کارشناس خود وارد شوید.
ورود به پنل کارشناس
از طریق منوی پنل روی گزینه (ویرایش ساعات کاری) کلیک کنید.
در این صفحه شما می‌توانید ساعات کاری خود را مشاهده و اصلاح کنید.
disable شما می توانیدوضعیت کاری خود را تا بازه زمانی مشخصی غیر فعال کنید.

rate

پروفایل خود را تکمیل کنید

مشاورانی که پروفایل کامل‌تری دارند، تقاضای تماس و مشاوره بیشتری نیز دریافت می‌کنند. تکمیل پروفایل به معنی بارگذاری مدارک و سوابق تحصیلی، سوابق کاری و همچنین بارگذاری گواهی‌نامه‌های معتبر و مرتبط حرفه‌ای و یا تحصیلی است.

به عکس پروفایل خود توجه بیشتری داشته باشید

در کنار تمامی مدارک و سوابق تحصیلی و کاری، عکس پروفایل شما نیز می‌تواند سهم عمده و به سزایی در ایجاد ارتباط موثر با مخاطب داشته باشد. مخاطبان و متقاضیان مشاوره معمولا با صاحبان چهره‌های بشاش و خندان، سریعتر ارتباط برقرار می‌کنند.

در پایان هر مشاوره از متقاضی بخواهید که به شما امتیاز دهد

در نظر داشته باشید که متقاضیان مشاوره می‌توانند در پایان هر مشاوره تلفنی، با شماره گیر تلفن خود از یک (ضعیف) تا پنج (عالی) به مشاور خود امتیاز بدهند و یا در قسمت مربوط به نظرات، نظر خود را در مورد مشاوره بنویسند. در سیستم جستجوی هاسپیتل، مشاورانی که امتیاز بالاتری دارند در صدر لیست مشاوران قرار می‌گیرند و به همین دلیل تقاضای تماس بیشتری جذب می‌کنند و مشاورانی که امتیازی ندارند و یا امتیاز کمتری دارند به همین دلیل در آخر جدول مشاوران جای می‌گیرند و کمتر دیده‌ می‌شوند. پس در انتهای هر مشاوره تلفنی به مخاطبین خود یادآوری کنید تلفن خود را قطع نکنند و به شما امتیاز دهند.