مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین در سال‌های اخیر رواج زیادی پیدا کردهه است. که این امر با توجه به محبوبیت خدمات آنلاین، بسیار قابل توجیه است. متخصصان بهداشت روان در دهه‌های گذشته تحقیقات گسترده ای را در زمینه‌ی اثربخشی خدمات مشاوره آنلاین انجام داده‌اند که نتایج مثبت بسیاری داشته‌است.

آیا مشاوره آنلاین موثر است؟

در بسیاری از اختلالات مشترک مانند اختلالات اضطرابی، افسردگی و خلق و خوی، اثربخشی پزشکی آنلاین به خوبی مستند شده است و با مراجعه‌ی حضوری تفاوتی وجود ندارد. همچنین در برخی از اختلالات مانند اضطراب اجتماعی، اثر بخشی پزشک آنلاین بسیار چشم گیر بوده‌است.

افراد زیادی هستند که با حمله هراس و حتی افسردگی مشکل دارند و یکی از علائم و نشانه های اختلال آنها این است که بیرون رفتن و دیدن یک روانشناس برای آنها بسیار دشوار است.

مراجعه به دکتر آنلاین می تواند به طور قابل‌توجهی طول مدت اختلال را کاهش دهد .

حتی مشاوره روانشناسی آنلاین به ویژه برای کسانی که نمی توانند خارج از خانه را به علت مشکل خود انتخاب کنند بهترین نوع درمان ارائه شده برای آنها است. کاهش هزینه‌‌های مشاوره روانشناسی آنلاین نسبت به مراجعه‌ی حضوری این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که با کمترین هزینه همیشه همیشه با مشاور خود در ارتباط باشند.

دکتر آنلاین

دپارتمان روانپزشکی و سلامت روان هاسپیتل جه ویژگی‌هایی دارد؟

در این بخش‌ ده‌ها روانپزشک، روان درمانگر و مشاور روانپزشکی در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستند. همچین تمامی اطلاعات شما نزد پزشک مشاور هاسپیتل محفوظ است و سایر کاربران تحت هیچ شرایطی به آن دسترسی ندارند. روان‌پزشکان هاسپیتل همگی فارغ‌التحصیل از بهترین دانشگاه‌های کشور هستند و شماره‌ی نظام‌پزشکی و پروانه‌ی طبابت دارند. علاوه بر این‌ مزایا، کسانی که پرداخت هزینه‌های زیاد جلسات مشاوره برایشان دشوار است، میتوانند با هزینه‌‌ای بسیار کمتر در راستای بهبود سلامت روان خود گام بردارند.

 

همین حالا مشاوره آنلاین بگیرید

روانپزشک آنلاین

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین روانشناسی و روانپزشکی:

دسترسی بیست و چهار ساعته

بهترین راه برای این‌که مطمئن شوید می‌توانید از خدمان مشاوره فوری استفاده کنید، استفاده از خدمات آنلاین است.