سوال پزشکی دارم از کی بپرسم؟

سوال پزشکی دارم از کی بپرسم؟

اگر شما هم سوال پزشکی دارید و نمی‌دانید از چه کسی بپرسید این مقاله برایتان بسیار مفید خواهد بود.

این‌روزها افراد زیادی پاسخ سوالات خود را از اینترنت پیدا می‌کنند و طبیعتا سوالات پزشکی و حوزه‌ی سلامت هم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از چالش‌‌های این کار تفکیک سایت‌های زرد و مطالب نامعتبر از منابع موثق است. یک راه سریع و آسان برای اینکار استفاده از پلتفرم‌های آنلاین و اپلیکیشن‌های مشاوره پزشکی است. در این پلتفرم‌ها تعداد زیادی پزشک متخصص در هر ساعت شبانه‌روز آماده‌اند تا مشکل شما را برطرف کنند.

اپلیکیشن پزشک آنلاین هاسپیتل چه ویژگی‌هایی دارد؟

دسترسی آسان:

قابلیت برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصان از طریق اپلیکیشن موبایل یا سرویس وب اپ برای کاربران کامپیوتر یا کسانی که آیفون دارند

۲۴ ساعته بودن:

پاسخگویی کارشناسان و متخصصان در هاسپیتل شبانه روزی بوده و هاسپیتل هزینه اضافی برای سرویس خود قائل نمی شود

تخصصی بودن:

شما میتوانید کارشناس خود را در هاسپیتل از بین تخصص هاى مختلف انتخاب کنید و سوال پزشکی خود را به صورت آنلاین از صد‌ها پزشک عمومی. پزشک متخصص. کارشناس تغذیه.   کارشناس مامایی بپرسید.

حفظ حریم شخصی:

تمامی اطلاعات شما نزد مشاوره پزشکی هاسپیتل محفوظ بوده و سایر کاربران به آن ها دسترسی ندارند

 سوال پزشکی متنی:

قابلیت ثبت پرسش و پاسخ به صورت نوشتاری و دریافت جواب در کوتاه‌ترین زمان ممکن

ارسال و دریافت پیام:

در قسمت گفتگوی اپلیکیشن می توانید به صورت رایگان با پزشک چت کنید یا فایل بفرستید

چه سوالاتی را از پزشک آنلاین بپرسیم؟

بعضی از تشخیص‌ها و معالجات به بررسی و معاینه‌ی دقیق پزشک نیاز دارند. بنابراین شاید پزشک نتواند با مشاوره پزشکی آنلاین، درمان قطعی را تشخیص دهد. در این موارد نیاز است تا به صورت حضوری به مطب پزشک مراجعه شود. ولی در بسیاری از موارد دیگر پزشک به صورت آنلاین شرح حال بیمار را بررسی می‌کند و روند درمانی مناسب را در اختیار بیمار قرار ‌می‌دهد.

برخی اوقات بیمار به یک پزشک مراجعه کرده و می‌خواهد برای اطمینان بیشتر نظر پزشک دیگری را نیز بپرسد و یا اینکه میخواهد پزشک متخصص به صورت فوری جواب آزمایش یا سونوگرافی او را بررسی کند و یا به دلیل تعطیلات نابهنگام مانند دوره‌ی کرونا امکان مراجعه به پزشک وجود ندارد، در این موارد استفاده از پزشک آنلاین میتواند بسیار کمک کننده و راهگشا باشد. شما می‌تونید همین الان سوال پزشکی فوری خود را در وب‌سایت یا اپلیکیشن هاسپیتل بپرسید.