دکتر ناصر سیم‌فروش

پزشک آنلاین دکتر ناصر سیم فروش

پزشک آنلاین دکتر ناصر سیم فروش

پزشک آنلاین دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم‌فروش

متخصص ارولوژی ،فلوشیپ ارولوژی اطفال

دکتر ناصر سیم‌فروش

دکتر ناصر سیم فروش متولد سال ۱۳۲۶ تهران است. وی از دانشکده پزشکی فارغ‌التحصیل شده  و پس از سه سال خدمت به عنوان پزشک عمومی برای گرفتن تخصص به آمریکا عزیمت کرد. با موفقیت در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی از امریکا فارغ التحصیل شد. همان سال باوجود پیشنهادات بسیار  برای ماندن، با توجه به نیاز شدید کشور به ایران برگشت و در یزد شروع به فعالیت کرد. دکتر ناصر سیم فروش با شروع جنگ بنا به خواست وزیر بهداشت به تهران آمد تا نسبت به راه‌اندازی یک مرکز درمانی بیماری‌های کلیه اقدام کند. این کار را در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد انجام داد که پس از گذشت ۲۸ سال هنوز مرکز ارجاع بیماری‌های کلیه در کشور به شمار می‌رود و توانسته است متخصصان و فوق تخصصان  کارآمدی را در سطح کشور تربیت کند.

دکتر سیم‌فروش هم اکنون مدیر گروه اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، رئیس بخش ارولوژی مرکز پزشکی لبافی نژاد ، رئیس بخش پیوند کلیه این مرکز و عضو هیات علمی انجمن بین‌المللی اورولوژی است. وی علاوه بر فعالیت‌ بی‌نظیر در حوزه درمان به نحو برجسته‌ای در بخش‌های پژوهشی فعال بوده و مقالات متعددی را در نشریات علمی بین‌المللی منتشر کرده است. این استاد برجسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در همایش چهره‌های ماندگار به عنوان چهره ماندگار کشوری معرفی شد.

آدرس

تهران، بلوارارتش، میدان اقدسیه، خیابان اراج، بیمارستان نیکان

شماره تماس

۰۲۱۲۹۱۲۱۰۶۰ ، ۰۲۱۲۹۱۲۱۰۷۰

 

سوال پزشکی دارم از کی بپرسم؟

 

برای مشاوره با پزشک متخصص اورولوژی لطفا این‌جا را کلیک کنید. اگر گوشی موبایل شما اندروید است می‌توانید اپلیکیشن هاسپیتل را از اینجا دانلود کنید و اگر آیفون دارید می‌توانید از نسخه‌ی وب اپلیکیشن هاسپیتل استفاده کنید.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *