دکتر آنلاین

پزشک آنلاین

دکتر آنلاین نیاز دارید؟ با مشاوره پزشکی هاسپیتل همین حالا با دکتر آنلاین صحبت کنید.

چگونه با دکتر آنلاین هاسپیتل مشاوره پزشکی بگبرم؟

برای صحبت با دکتر آنلاین می‌توانید اپلیکیشن اندروید هاسپیتل را از اینجا دانلود کنید و اگر گوشی موبایل شما آیفون است یا به هر دلیلی مایل به نصب اپلیکیشن نیستید میتوانید به راحتی از نسخه‌ی وب اپلیکیشن هاسپیتل استفاده کنید. استفاده از نرم‌افزار مشاوره پزشکی هاسپیتل بسیار آسان است. کافی است مرم‌افزار را دانلود کنید. با وارد کردن یک شماره تلفن موبایل در نرم‌افزار مشاوره پزشکی عضو خواهید شد.

برای شروع روی موضوع مشاوره پزشکی و تخصص مورد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی پزشکان شوید. سپس دکتر آنلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در پروفایل هر پزشک مختصری از رزومه‌ی او و همچنین نظرات کاربران درباره‌ی آن پزشک بیان شده‌است.

در وب‌سایت و اپلیکیشن هاسپیتل، صد‌ها پزشک عمومی، متخصص، دندان‌پزشک،‌ داروساز و مامایی به صورت ۲۴ ساعته آماده‌ی پاسخگویی به شما هستند. از این طریق می‌توانید پرسش خود‌ را به صورت نوشتاری ثبت کنید و در کوتاه‌ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید، علاوه برا این تمامی اطلاعات شما نزد مشاوره‌ پزشکی هاسیتل محفوظ بوده و سایر کاربران به آن‌ها دسترسی ندارند. در ضمن هرگونه فایل، عکس، جواب آزمایش، سونوگرافی و غیره را می‌توانید در قسمت گفت‌وگوی اپلیکیشن به صورت رایگان برای پزشک بفرستید.

دکتر آنلاین