بهترین روانپزشک ها در شهرهای مختلف ایران

بهترین روانپزشک چه کسی است؟

در این مقاله، لیست بهترین روانپزشکان ایران را می‌بینید.

اما قبل از مطالعه این لیست خوب است بدانیم یک روانپزشک خوب چه خصوصیاتی دارد؟

خصوصیات یک روانپزشک ایده‌آل

  • خوب گوش می‌کند، خوب مشاهده می‌کند.
  • توانایی همدلی با بیمارش را دارد.
  • قسمتی از وقت ویزیت را به آموزش بیمار اختصاص می‌دهد.
  • تسلط علمی بر موضوع دارد.

با این همه ارتباط شخصی شما با روانپزشک از مهمترین عوامل تاثیرگذاری درمان است.

در واقع نمی‌توان لیستی از بهترین روانپزشکان تهیه کرد و برای همه یک نسخه پیچید.

چرا که این خود شما هستید که صلاح خود را می‌دانید و شخصیت خود را می‌شناسید.

برخی از بهترین روانپزشکان همکار در هاسپیتل

  • دکتر عزیز طاهری، شاغل در بیمارستان روزبه، مشاوره در زمینه‌های روان درمانی شناختی رفتاری  روان درمانی حمایتی رابطه زناشویی رابطه جنسی افسردگی ترس و اظطراب پرخاشگری و عصبانیت اعتماد به نفس خواب آشفته. بیشتر از هشتاد و پنج درصد کاربران مشاوره آنلاین با دکتر عزیز طاهری مجددا از ایشان مشاوره گرفته‌اند.
  • دکتر حمیدرضا توفیقی،‌ شاغل در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) جاسک هرمزگان، مشاوره در زمینه‌های روان درمانی تحلیلی روان درمانی شناختی رفتاری افسردگی ارتباط با جنس مخالف خودکشی – سوگ – مصرف مواد-
  • دکتر غزاله حاجی ملاربیع، بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه تهران، رواندرمانگر و زوج درمانگر، مشاوره در زمینه‌های روان درمانی تحلیلی روان درمانی شناختی رفتاری  روان درمانی حمایتی مداخله در بحران روابط دوستانه قبل از ازدواج و انتخاب صحیح رابطه زناشویی رابطه جنسی روابط فرازناشویی افسردگی ترس و اظطراب وسواس پرخاشگری و عصبانیت اعتماد به نفس خواب آشفته ارتباط با جنس مخالف شکست عاطفی خودکشی اختلال در تمایلات جنسی.
  • دکتر پیام مهربانی، فوق تخصص بیماریهای اعصاب و روان و فلوشیپ فوق تخصصی روان تنی (سایکوسوماتیک)، مشاوره تخصصی در زمینه های قبل و بعد ازدواج ، زوج درمانی ( مشکلات خانوادگی و همسران)، انواع مشکلات جنسی و زناشویی، روان درمانی تحلیلی روان درمانی شناختی رفتاری  روان درمانی حمایتی مداخله در بحران.
  • دکتر ایده غفور، دارای بورد تخصصی روان پزشکی، مشاوره در زمینه های روان درمانی تحلیلی روان درمانی شناختی رفتاری  روان درمانی حمایتی مداخله در بحران رابطه جنسی افسردگی ترس و اظطراب وسواس پرخاشگری و عصبانیت اعتماد به نفس خواب آشفته خودکشی اختلال در تمایلات جنسی.

مشاوره با بهرین روانپزشک آنلاین

برای مشاوره همین حالا با بهترین روانپزشک‌ های ایران از طریق این لینک وارد شوید و ثبت‌نام کنید. ۱۵ هزار تومان اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد. بر اساس نظرات دیگر کاربران می‌توانید بهترین روانپزشک را برای مشاوره انتخاب کنید. مشاوره از طریق تماس تلفنی انجام می‌شود. در صورتی که سوالی دارید می‌توانید با پشتیبانی هاسپیتل تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *